full screen background image

مسیر هوایی نیویورک، سیستم جدید حمل‌ونقل عمومی

دولت نیویورک به‌منظور مقابله با تعطیلی قریب‌الوقوع خط مترو شهری و همچنین تسهیل رفت‌وآمد شهروندان به مرکز شهر، طرحی را پیشنهاد کرد که در آن بروکلین و منهتن که در دو طرف رودخانه East قرار دارند، با استفاده از یک تله‌کابین و مسیر هوایی پرسرعت به یکدیگر متصل خواهند شد.

مسیر هوایی - حمل‌ونقل عمومی - نیویورک - مسیر هوایی نیویورک، سیستم جدید حمل‌ونقل عمومی - سامانه - آینده‌پژوهی - پویش محیطی - شهر تهران مسیر هوایی - حمل‌ونقل عمومی - نیویورک - مسیر هوایی نیویورک، سیستم جدید حمل‌ونقل عمومی - سامانه - آینده‌پژوهی - پویش محیطی - شهر تهران

کاهش فشار وارده بر سایر شیوه‌های حمل‌و‌نقل‌ عمومی در نیویورک

جو لنتول نماینده مجلس به همراه چند تن از مسئولان نیویورک نامه‌ای را امضا کردند که در آن خواستار پشتیبانی شهردار نیویورک، از طرح پیشنهادی با نام مسیر هوایی رودخانه (East River Skyway) شده‌اند. طبق گفته یکی از روزنامه‌نگاران نیویورکی، مقامات بر این باورند که اجرای این طرح، فشار وارده بر سایر شیوه‌های حمل‌و‌نقل‌ عمومی در نیویورک را (جابجایی 250 هزار مسافر در روز) تا حد قابل قبولی کاهش خواهد داد.

مسیر پیشنهادی از یک ترمینال اتوبوس در بروکلین آغاز شده و به خیابانی در منهتن منتهی می‌شود. با توجه به توضیحات سایت مذکور، زمان سفر با این وسیله نقلیه هوایی در مسیر نام برده شده، به کمتر از 5 دقیقه خواهد رسید.

منبع
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *